Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit

Cod produs: 407-BBOR-05
(0)

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit

Compara
Stoc epuizat

Acest produs nu mai face parte din oferta PC Goodies.


0 Recenzii
(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Asistență Clienți

Raport Pret Calitate

Calitate

Siguranța ambalajului